KARJO PRODUKCJA REKLAM – kompleksowe realizacje

Produkujemy z pasją. Naszym celem jest satysfakcja klienta, czyli dobranie odpowiedniej formy reklamy do potrzeb i budżetu. Robimy to w kilku krokach:

  • Identyfikujemy potrzebę klienta
  • Projektujemy optymalne rozwiązanie
  • Wykonujemy dobry produkt
  • Montujemy

Świetnie czujemy się nie tylko tam, gdzie łatwo zaprojektować reklamę, ale również w realizacjach gdzie potrzebne jest duże doświadczenie. Zbieramy je od 2007 roku kiedy to powstała firma KARJO. Nasz Zespół to znawcy branży, pełni energii do działania. Wspólnie z klientem szukamy najlepszych rozwiązań. Staramy się nie używać słowa „niewykonalne” czy “ciężko będzie to zaprojektować”.
Posiadamy własny park maszyn oraz halę produkcyjną. Reklamy wykonujemy we własnym zakresie, dzięki czemu są produkowane rzetelnie i na czas.

Głównym rynkiem naszych działań jest Polska, ale mamy też realizacje poza granicami naszego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu. Odpowiemy na Państwa pytania, przeprowadzimy przez cały proces znakowania – od projektu przez produkcję po montaż.

Naszej firmie zaufali: INTER CARS, INTER MOTORS, TOYOTA BIELANY, KIA, ERBUD, CIGNO, EXECUTIVE CLUB, ILS, CENTRUM SZKOLENIA POLICJI, GOLD SUSHI, CENTRUM MEDYCZNE BIAŁOŁEKA, KNAPP, MULTI PHARM, ….. i wiele innych.